Öncelikli hedefimiz; sınırsız tasarım ve sorunsuz uygulama ilkesini prensip edinerek sizlerin uzun soluklu çözüm ortağınız olmaktır.

ALÇIPAN ASMA TAVAN UYGULAMALARI


TAŞYÜNÜ ASMA TAVAN UYGULAMALARI


METAL ASMA TAVAN UYGULAMALARI


ALÇIPAN BÖLME DUVAR UYGULAMALARI


MODÜLER BÖLME DUVAR SİSTEMLERİ


GİYDİRME DUVAR SİSTEMLERİ


GERGİ TAVAN SİSTEMLERİ


MAKİNALI ALÇI, SIVA VE BOYA UYGULAMALARI


LAMİNANT PARKE


ENDÜSTRİYEL ZEMİN KAPLAMALARI


GRANİT VE SERAMİK UYGULAMALARI

Özalp yapı sistemleri olarak 1996 yılından bu yana, Tavan, Duvar, Zemin grupları ile ilgili proje tasarımı ve uygulama hizmetleri vermekteyiz. Anahtar teslim uygulamalarla öne çıkan firmamız, ekonomik çözüm önerileri ile de bütçenize uygun çalışmalar yapmakta ve alanında uzman kalifiye ekiplerce uygulamalarını hayata geçirmektedir.

Referanslarımız arasında fabrika, villa, ofis binaları, cafe restaurant , sosyal ve ticari mekan tasarımları, dekorasyon ve consept projeleri yer almaktadır.


Merkez : Güzeller mah. Doğan cad. No : 13 / A Gebze / KOCAELİ

Telefon:+90 (262) 646 2335
Genel Sorularınız: info@ozalpyapisistemleri.com


Depo: Akse mah. No : 165 Gebze / KOCAELİ

Sizlerle çalışma isteğimizi bilgilerinize sunar , İşlerinizde başarılar dileriz.

3d proje tasarım, Yapı taahhüt tasarım tadilat, Konut ve endüstiriyel yapılar, Yapısal çözümler, Anahtar teslim tadilat işleri, Fabrika tadilat işleri, Çelik konstrüksiyon imalat ve montaj, Kaba inşaat işleri, İnce inşaat işleri, Çatı işleri, Isı yalıtımı, Su  yalıtımı, Çevre düzenleme ve hafriyat, Bordür ve parke taşı, Saha betonu, Helikopterli beton, Perde duvar, Mobilya işleri, Mutfak dolabı, Ofis bölme sistemleri, Ofis cam bölme, Gergi tavan, Alçıpan asma tavan, Alçıpan bölme duvar, Taşyünü asma tavan, Karopan asma tavan, Metal asma tavan, Kaba sıva, Alçı sıva, Boya işleri, Epoksi boya, Makinalı şap, Seramik işleri, Mermer granit işleri, Su  tesisatı, Elektirik tesisatı, Dış cephe kaplama ve mantolama, İç ve dış kapı, Laminat parke, Pvc doğrama, Kırım işleri