ÇALIŞMA SİSTEMİMİZ

Bize ulaşıyorsunuz, size en kısa zamanda ziyarete geliyoruz, değişiklik yapılacak alanların bilgileri alınıyor ve istekleriniz öğreniliyor daha sonra sizin istediğiniz şekilde  3d çizim  sunum yapılıyor malzemeler seçiliyor sonra teklifimizi sunuyoruz, teklifimiz tarafınızdan onaylandıktan hemen sonra, çalışmalarımız son hızla başlıyor. Ardından belirlenen süre sonunda projeniz teslim ediliyor.

Komple Tadilat

Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, konusunda uzman kadrosu yönetiminde; tasarım, proje, iç dizayn, tadilat, tamirat, onarım, restorasyon, dekorasyon ve aklınıza gelebilecek her türlü tadilat.

Tadilat Sistemleri Konusunda Bilmeniz Gerekenler

Tadilat konusu bir çok önemli ayrıntıyı içerisine alan sistemlerden oluşmaktadır. Tadilat kelimesi, bir anlamı ile yenilemedir. Bu yenileme, her hangi bir mekan ile ilgili olabilir. bir dış cephe, bir ofis, bir fabrika, bir okul bile olabilir. Tadilat yapmak bir çok zorlu işlemi beraberinde getirir. Çünkü tadilat sistemleri küçüksenebilecek kadar ufak işlerden oluşmamaktadır. Tadilat sistemleri konusunda bilmeniz gerekenleri öğrenmeniz, bu sistemlerle ilgili her hangi bir seçeneğe başvurduğunuzda oldukça işinize yarayacaktır. Aynı zamanda bu edindiğiniz bilgiler ile, kaliteli bir şeklide nitelikli bir usta bulabilirsiniz.

Tadilat

Öncelikle tadilat sistemlerinde önem verilmesi gereken ana konu, işin niteliğidir. Yani hangi konuda hizmet alınması gerektiğine öncelik olarak karar verilmelidir. Çünkü ne yapmak istediğinize karar vermeniz, rotanızı da ona göre çizmek demektir. Bu da işlerinizin daha kaliteli , daha sağlıklı olması  ve bu planlanan işlerin daha hızlı olması demektir. Daha sonra tadilat yapılacak sistem, yapı hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Bu yapı hangi konumda, üzerisinde hangi kategoriler  eksik, hangi kategoriler tamam bunları kontrol etmeniz gerekir. Yapı ile ilgili tadilat aşamasında eğer yapı kira ise yapı sahibinden gerekli izinlerin alınması gerekir.

Aynı zamanda yapılacak diğer önemli ayrıntılardan biri de, seçilecek ustalar ve ekipmanlardır. Firma  seçimi, bir işin kalitesi ve hızını belirleyen en önemli husustur. Bu yüzden firma  seçiminde çok dikkatli olunmalıdır. İşinde ehil firma seçilmelidir.

Tadilat sistemleri seçiminde firmanın da ayrı bir önemi vardır. Firmayı seçerken mutlaka daha önce yapmış olduğu işlemleri inceleyin, aklınıza takılan soruları firma yetkilileri ile paylaşın. Mutlaka çevrenize en iyi firmalar hakkında sorular sorun, daha önce sizin hizmet almak istediğiniz alanda bir hizmet alan biri varsa çevrenizde, çalıştığı firma hakkında mutlaka fikrini sorun.

Bütün bu bilgiler ile tadilat sistemleri konusunda bilgiye sahip olmuş olursunuz. Doğru hizmet ile keyif sürmek size kalır.. İyi Keyifler..

3d proje tasarım, Yapı taahhüt tasarım tadilat, Konut ve endüstiriyel yapılar, Yapısal çözümler, Anahtar teslim tadilat işleri, Fabrika tadilat işleri, Çelik konstrüksiyon imalat ve montaj, Kaba inşaat işleri, İnce inşaat işleri, Çatı işleri, Isı yalıtımı, Su  yalıtımı, Çevre düzenleme ve hafriyat, Bordür ve parke taşı, Saha betonu, Helikopterli beton, Perde duvar, Mobilya işleri, Mutfak dolabı, Ofis bölme sistemleri, Ofis cam bölme, Gergi tavan, Alçıpan asma tavan, Alçıpan bölme duvar, Taşyünü asma tavan, Karopan asma tavan, Metal asma tavan, Kaba sıva, Alçı sıva, Boya işleri, Epoksi boya, Makinalı şap, Seramik işleri, Mermer granit işleri, Su  tesisatı, Elektirik tesisatı, Dış cephe kaplama ve mantolama, İç ve dış kapı, Laminat parke, Pvc doğrama, Kırım işleri